Dukserica „More espresso“

More espresso

Dukserica „More espresso“

Obavezno pogledaj tabelu veličina. Naruči majicu po tabeli, kako bi bio siguran koja je prava veličina za tebe.

3.290,00 RSD

Dukserica „More espresso, less depresso“ savršen je izbor za sve ljubitelje kafe koji znaju da je dobar espresso najbolji recept za bolji dan! Ako vam je kofein omiljena terapija i ne možete da zamislite jutro bez omiljene šoljice, ova dukserica će savršeno izraziti vaš stav. Udobna, moderna i sa dozom šarma, idealna je za sve kojima je kafa pokretačka snaga!

Dukserice su izrađene od 100% pamuka vrhunskog kvaliteta i proizvedene u Srbiji. Udobne, tople i kreativnih natpisa. Savršene su za svaki dan.

Motivi se štampaju najnaprednijom digitalnom tehnologijom, pri čemu boje prodiru duboko u tkaninu, ostajući postojane i vibrantne bez pucanja i ljuštenja.

Koristimo Brother GTX Pro Bulk, trenutno najnapredniju štamparsku mašinu na svetu – jedinu takvu u Srbiji! Zahvaljujući njoj, dizajn na vašoj dukserici ostaje besprekoran, bez obzira na vreme i habanje.

Veličina dukserice:
SMLXLXXL
Širina4851565861
Dužina6468697173
Dužina rukava5760636669
  1. Majice nisu na stanju, već se rade po narudžbini zbog velikog broja opcija (boja, natpis, veličina). Rok za isporuku je do 7 dana, ali u proseku će se na tvojoj adresi naći za 4 do 5 radnih dana :)
  2. U cenu proizvoda nisu uračunati troškovi dostave. Troškove dostave snosi kupac, osim u slučaju kada je iznos kupovine veći od 5.000 RSD – tada troškove dostave snosi Turizmoblog Blog & Shop.
  3. Proizvodi se šalju kurirskom službom Pošta Srbije svakog ponedeljka i četvrtka (osim ukoliko postoji dovoljan broj prozivoda da se paketi šalju i van naznačenog perioda. Dodatne informacije, proverite pre poručivanja proizvoda);
  4. Rok isporuke proizvoda je 7 radnih dana (u proseku je to 4-5).
  5. Nakon narudžbine, rok za plaćanje je 3 dana.  Nakon isteka roka, narudžbina se otkazuje.
  6. U slučaju reklamacije, potrebno je popuniti sledeći obrazac;
  7. Kupac ima pravo na odustanak od kupljene robe, pod uslovima opisanim u sledećem tekstuKupac je u obavezi i da popuni obrazac/izjava odustanka od kupovine;
  8. Kupac ima pravo zamene robe u roku od 14 dana od dana prijema robe;
  9. Kupac je u obavezi da pročita dokumenta i aktove koji se nalaze u footer-u ovog sajta. Kupovinom prihvata dole prikazana dokumenta.
  10. Kupac se obavezuje da naručenu robu kupi i plati.

Zašto turizmoblog šolje?

besplatna isporuka

za sve porudžbine preko 5.000 RSD

Kvalitetni materijali

što osigurava dugo trajanje proizvoda

Idealan poklon

jer svi proizvodi dolaze u lepom pakovanju

Kategorije proizvoda

Ostali proizvodi

0
    0
    Korpa
    Tvoja korpa je prazna. Da li želiš da pogledaš nešto od proizvoda?Vrati se u SHOP